Skip to content

KOZCircle Çözümler

Akıllı Şehirler

Çağımızın en kısıtlı kaynağı, zaman.
Gelişen ve büyüyen şehirlerde insanların ihtiyaç duyduğu hızlı hareket edebilme kabiliyetini sağlamak belediyecilik ve refah ile doğrudan bağlantılı olmuştur. Bu noktada; KOZTech olarak biz, iletişim çağının avantajlarını kullanarak şehirlerin vatandaşlarına doğrudan dokunmasını sağlıyoruz. Çağın çılgın fikri olan akıllı şehircilikte ve bu fikrin en önemli adımını oluşturan ulaşım alanında da birçok belediye ve kurumsal müşterimize yüksek tirajlı akıllı kart üretimi ve teknolojik altyapı anlamında hizmet vermekte olup, verdiğimiz hizmetlerde kusursuzluğu hedefliyoruz.


Donanım Çözümleri
KOZTech olarak müşterilerimize sunduğumuz donanım çözümlerinde öncelik olarak en yüksek verimliliği hedefliyoruz. Ödeme sistemlerinin vazgeçilmezleri olan POS terminalleri üzerinde her türden uygulamayı geliştirip, sahanıza uygun çözümü size ulaştırırken KOZCircle’in esnek altyapısı ile güçlendirilmiş donanım yönetim ihtiyaçlarınıza da cevap veriyoruz.


Kart Üretimi & Yönetimi
Hizmet verdiğimiz kart üretimi ve kart kişiselleştirme alanında yüksek kapasitemiz ve tecrübeli ekibimizle güvenliği ve kaliteyi ön planda tutarak kart ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.


Müşteri Sadakat Sistemleri
Müşterilerinizle iletişim kurmak önemlidir. Müşterilerinize dokunmak için KOZTech olarak sunduğumuz KOZCircle sadakat çözümlerimizden faydalanın. KOZCircle altyapısı ile şirketlerin, hizmet sağlayıcı kurumların ve alışveriş merkezlerinin parasal işlemleri için dinamik tanımlama seçenekleriyle, tüm sadakat işlemlerinin farklı kanallar aracılığıyla online olarak gerçekleştirilebilmesini sağlıyoruz.

Sadakat sistemleri konusundaki bilgi birikimimizle KOZTech olarak, uçtan uca bir çözüm olarak tasarladığımız KOZCircle, dinamik kazandırma seçenekleriyle tüm sadakat işlemlerinin POS, Kiosk, Yazarkasa, vs. gibi çevre birimleri vasıtasıyla online veya offline olarak gerçekleştirilebilmesini sağlıyoruz.

Puan kazanımlı sadakat sistemi çözümlerimizle sadece müşteri sayısını artırmak ve korumak için değil, yeni ürün ve hizmetlerin kullanımını artırmak için de iyi bir çözüm sunuyoruz. Yeni ürün ve hizmetlerin daha fazla puana sahip olmasıyla, müşterinin puan kazanabilmek için bunları kullanmasını sağlanırken müşterinin memnuniyeti ve dolayısıyla bağımlılığını arttırıyoruz.

KOZCircle platformunun esnek yapısı, onu tek kurum tipine bağlı bir çözüm olmanın ötesine taşıyıp sistemin sektörlere özel çözümler üretmesine olanak tanıyarak; zaman, müşteri segmenti, işlem yapılan mağaza gibi farklı kriterlere göre müşteriye kazanım sunup, harcandıkları mağazaya göre daha değerli olarak da kullandırabilir. KOZCircle’in modüler olma özelliği ile perakende başta olmak üzere farklı sektörlerin; Müşteri profillerine, kurumsal yapılarına, stratejik hedeflerine ve beklentilerine uygun sadakat sistemleri tasarlıyoruz.


Ödeme Sistemleri
Nakit akışını kontrol altına almak işletmelerin pazar hareketlerini takip edebilmesini sağlar. KOZCircle altyapısı ile sosyal yardımlaşma projeleri, yemek kartı projeleri, etkinlik alanları, oteller ve bunun gibi ön ödemeli kartların kullanıldığı uygulamarı projelendiriyoruz. Ön ödemeli harcama sistemleri, işletmenin sermayesini geliştirmesine, müşteri ve harcama noktası bazlı raporlar alabilmesine ve isabetli yatırımlar yapmasına olanak tanır.

Ödeme sistemleri konusundaki bilgi birikimimizle, KOZTech olarak uçtan uca bir çözüm olarak tasarladığımız KOZCircle, kampanya bazlı, kontör bazlı veya sadece basit ön ödemeli kartlarla tüm POS, Kiosk, Yazarkasa, vs. gibi çevre birimlerini destekliyoruz.

Service bazlı entegrasyon desteğimizle her türde mevcut sisteme minimum efor ile entegre olup iş ortaklarımızın maksimum faydaya ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. KOZCircle platformunun esnek yapısı, entegre ürün bazlı altyapı sayesinde sadece belirli ürünlerde geçerli olan bakiyeler yükleyip harcama kalemlerini belirleyebiliyor ve bu sayede projelerinizi doğru sonuca ulaştırıyoruz.


Fraud & Risk Yönetimi
Fraud, basit anlamıyla hırsızlıktır. Evimizi nasıl hırsızlara karşı korumak için önlemler alıyorsak, firmanızı da sanal dolandırıcılara karşı koruyabiliriz. Fraud’u tespit edebilmek için güçlü, test edilmiş ve kanıtlanmış süreç ve prosedürler olmalıdır çünkü Fraud, genelde işletmenin kazandığı parayı kaybetmesi ile ve cebinden para çıkmasıyla sonuçlanır. Kimse parasını kaybetmek istemez işte bu yüzden; işletmeler Fraud ile başa çıkma ve bu riski en aza indirmek için Fraud kontrol mekanizmaların ihtiyaç duyar. KOZTech olarak aktif olduğumuz ödeme sistemleri ve bulut teknolojileri sektöründe, iş ortaklarımıza Fraud ile mücadele etmek için Fraud tespit ve önlem altyapısı sunuyoruz.


Geçiş Sistemleri
KOZCircle altyapısı ile, Kamu kurumları, özel İşletmeler, eğitim kurumları, fabrikalar, etkinlik alanları, yemekhaneler ve daha birçok alanda kullanılan geçiş kontrol sistemlerini yönetiyoruz. Yemekhanelerde yemek satın alımını, kullanıcılara verilen yemek hakkını düzenli olarak kullanmalarını denetleyip, raporlar sağlıyoruz. sağlar ve denetler. Eğitim kurumlarında öğrenci devamlılığı, giriş yetkilendirme, yemekhane ve güvenlik gibi geniş bir yelpazede kullanılan geçiş sistemleri, eğitim kurumlarında gerekli olan düzenin mihenk taşlarıdır.

Çeşitli çevre birimleriyle online veya offline olarak hizmet verdiğimiz gibi, kontör, puan veya para bazlı geçişlerde de iş ortaklarımıza çözüm sunuyoruz.
 


Danışmanlık & Eğitim

KOZTech olarak hizmet vermekte olduğumuz ödeme sistemleri sektöründe  POS, kart ve diğer çevre birimlerindeki tecrübemizi danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizle iş ortaklarımızla da paylaşıyoruz. Projelerinizi hayata geçirirken verdiğimiz efektif danışmanlık hizmetiyle projelerinizin sürekliliğini sağlayıp yatırımlarınızı güçlendiriyoruz.

Yazılım danışmanlığı konusunda da sizi yalnız bırakmayan KOZTech, ihtiyaç duyduğunuz konularda tecrübesiyle ekibinizi donanımlandırır.