Skip to content

Sektörel Çözümler

Kamu

KOZTech; hizmet vermekte olduğu plastik kart ve elektronik ödeme teknolojileri sektörü ile ilişkili, her türlü kamu ve kurumsal alana hizmet veren kuruluşun ihtiyaç ve projelerini başarılı bir şekilde yürütmektedir. KOZTech halihazırda, birçok belediyenin ulaşım ve sosyal yardımlaşma projelerinde, hastaneler ile sağlık alnında, üniversiteler ile eğitim alanında ve birçok uluslararası yardımlaşma derneğinin yürüttüğü destek programların akıllı kart ve yazılım ayağında destek vermekte olup, yine birçok projenin danışmanlığını da üstlenmektedir. KOZTech, yürüttüğü projeler ve iş ortaklarının da desteği ile hayatın her alanında son kullanıcının yanında, kusursuz hizmetler sunar.


Ulaşım

Çağımızın en büyük ihtiyaçlarından biri olan, zaman. Gelişen ve büyüyen şehirlerde insanların ihtiyaç duyduğu hızlı hareket edebilme kabiliyetini sağlayan şehir içi toplu ulaşım araçları belediyecilik ve refah ile doğrudan bağlantılı olmuş, artan nüfus, zor trafik şartları gibi etkenler de ulaşım sektörünün içinde kendi ihtiyaçlarını doğurmuştur. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermekte olan KOZTech, çağın çılgın fikri olan akıllı şehirciliğin en önemli adımı olan ulaşım alanında birçok belediye ve kurumsal müşterisine yüksek tirajlı akıllı kart üretimi ve teknolojik altyapı anlamında hizmet vermekte olup, verdiği hizmetlerde kusursuzluğu hedeflemektedir.


Perakende

Müşteri hareketlerini öngörmek perakende pazarının kilit hamlesindir. Sektörünüzün kilit oyuncularından olmak için KOZTech’ın eşsiz ürünü KOZCircle altyapısından faydalanın. KOZCircle esnek tasarımı, geniş raporları ve sağlam altyapısı ile işletmenizde aradığınız müşteri sürekliliğini sağlar, ciro grafiğinizi yükseltir ve müşterilerinize görünen yüzünüz olur.


Eğitim

İlkokuldan üniversiteye kadar, gelişen taleplere KOZCircle’in gelişmiş modüler yapısı ile cevap veriyoruz. Okul, öğretmen, öğrenci, veli ve kantini tek çatı altında toplayıp, web, mobil, POS ve kart çözümlerimizle okulların komplike yapısını yönetilebilir hale getiriyoruz.


Turizm

Turizm sektöründe etkinliklerde kullanılan geçiş ve harcama sistemleri, hotellerde kullanılan elektronik kapı, donanım ve baştan uca yazılım alanlarında KOZCircle altyapısını kullanarak hizmet veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her türlü özelleştirilmiş çözümleri sizlere sunarken, geniş rapor ekranlarımızla müşteri kitlenizi yönetmenizi ve harcama alışkanlıklarını takip etmenizi sağlıyoruz.