Skip to content

Donanım Çözümleri

Koz Teknoloji olarak müşterilerimize sunduğumuz donanım çözümlerinde öncelik olarak en yüksek verimliliği hedefliyoruz. Ödeme sistemlerinin vazgeçilmezleri olan POS terminalleri üzerinde her türden uygulamayı geliştirip, sahanıza uygun çözümü size ulaştırırken KozPay’in esnek altyapısı ile güçlendirilmiş donanım yönetim ihtiyaçlarınıza da cevap veriyoruz.
 

 1. Pos Terminalleri
  Koz Teknoloji olarak sektörün lider POS üreticileri ile çalışıp güvenilir çözümler sunuyoruz. Online veya Offline olarak işlem yapabilme yeteneğine sahip olan POS’lar ile sipariş sistemleri, müşteri sadakat sistemleri ve tüm ödeme sistemlerinde hizmet veriyoruz.

   
 2. Kiosklar
  Koz Teknoloji olarak, KozPay altyapısı ve en iyi donanım ürünleriyle desteklediğimiz kiosk çözümleriyle müşterilerinize dokunmanızı sağlıyoruz.

  Hedef kitlenize iletmek istediğiniz tüm mesajları tek yönlü ya da dokunmatik ekranlar aracılığıyla aradıkları bilgilere kolayca, istediğiniz zamanda, istediğiniz şekilde ulaştırıyoruz. Birçok farklı alanda ve farklı amaçlarla kullanılabilen kiosk sistemlerini bilgilendirme amacının yanı sıra, online hizmetlere erişim sağlama, bilet basma ve nakit olarak ya da kredi kartı vasıtasıyla ödeme alma gibi birçok selfservis işlemde kullanabilirsiniz.

   
 3. Turnike Sistemleri
  Turnikeler access kontrol sistemleri için en önemli çevre birimleridir. Koz Teknoloji olarak, geçiş kontrolü sağlamak istenilen noktalarda, KozPay altyapısını kullanarak uygun çözümü size sunuyoruz. Farklı çeşitlerde ki turnikeler ile parmak izi, kart veya yüz tanıma okuyucuları kullanarak firmalara giriş - çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, konserler ve benzeri bir çok yeri kontrol altına alıyoruz.

   
 4. Akıllı Kartlar
  Akıllı kartlar, içinde işlemci ve/veya bellek birimi bulunduran, bir okuyucu ile eşleştiği zaman farklı uygulamalar için gerekli işlem gücüne sahip olabilen, plastik bir karttır. Kontrollü erişim sağlayabilme özelliği sayesinde kişisel veya ticari bilgilerin yetkili kişiler tarafından görülebilmesini sağlar. Veri taşıma, taşınan verinin güvenliği ve taşıma kolaylıkları nedeni ile her geçen gün çeşitlenen ve daha yaygın olarak kullanılan bir teknolojidir.

  Koz Teknoloji olarak hizmet verdiğimiz kart üretimi ve kart kişiselleştirme alanında yüksek kapasitemiz ve tecrübeli ekibimizle güvenliği ve kaliteyi ön planda tutarak kart ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

   
 5. Kart Okuyucular
  USB kart okuyucular tak-çalıştır yapıları ödeme sektöründen loyalty sisteme, personel takip sistemlerinden kapı kilitlerine, pratikliği ile günümüzde her türlü çözümde kullanılabilir olmuştur. Koz Teknoloji olarak sonuç odaklı pratik çözümlerimizi USB kart okuyucular ile destekliyoruz. Kart okuyucular manyetik bant, Mi-Fare, Proximity ve barkodlu kartlarla rahatlıkla çalışabilir.