Skip to content

Hakkımızda KOZTech Hakkında...

KOZTech kimdir?

KOZTech tek çatı altında sunduğu kart, yazılım ve donanım çözümleriyle emsalleri arasından sivrilerek sıyrılır. Güçlü üretim tesisi ve dinamik yönetim yapısıyla hızlı aksiyon alıp doğru sonuca ulaşır. 

 

KOZCircle nedir?

KOZCircle, ödeme sistemleri dünyasının taleplerine hızlı, güvenilir ve doğru çözümler sunmak için geliştirdiğimiz, donanım-işletim sistemi ayırt etmeksizin her ortama altyapı sağlayan, modüler ve esnek, çok katmanlı bir finansdışı yönetim platformudur.

KOZTech olarak ödeme sistemleri dünyasında yıllardır edindiğimiz know-how’ımızı KOZCircle altyapısına gömerek eşsiz bir mimari ortaya çıkardık. Bu eşsiz mimari ile olası güvenlik hatalarının önüne geçiyor, hızlı ve dolayısı ile de ekonomik çözümler üretebiliyoruz.

KOZCircle altyapısı ile ödeme sistemlerinin yanı sıra ödeme sistemleri dünyasının önemli bir bölümü oluşturan müşteri sadakat sistemleri için özel olarak geliştirilmiş kampanya yönetimi ve müşteri yönetimi modülleriyle güçlendirdik. POS, Kiosk ve benzeri çevre birimleri ile uyumlu şekilde çalışmak üzere hazırladığımız KOZCircle altyapısı uzun projelendirme süreçleri ve yüksek sermaye gereksinimlerini minimalize ederek projelerinizi hayata geçirmeyi hedefliyoruz.